Aşıkzade Naturel (ŞİRAZ)Taze Karaüzüm Özü 300 Gr

Özellikler

Kodu
: 8699203333019

45,00TL(KDV Dahil)

58
1
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve iade
Cam kavanoz içerisinde 300 gram siyah üzüm ekstresi bulunmaktadır. 300 gram üzüm ekstresini elde etmek için, 5 kilogram siyah ve 2 kilogram merlot cinsi olmak üzere toplam 7 kilogram siyah üzüm kullanılmıştır. Taze kara üzümün sapları ayıklandıktan sonra dezenfekte edilip, çekirdeği ve kabuğu ile birlikte işlenmesi sonucu elde edilmiştir.

Ürün Özellikleri: İçeriğinde bol miktarda flavonoid olmayan resrevatrol, proanthocyanidin ve catechinflavonoid gibi bileşenler, B1, B2, C, E vitaminleri, potasyum, fosfor, sodyum, kükürt, magnezyum, tartarik, sitrik, malik, süksinik, fumarik , gliserik, glikolik, dimetil-süksinik, ve guinik asit gibi asitler bulunmaktadır.

 

Yapılan araştırmalara göre: Kandaki LDL oksidasyonunu önleyerek kötü kolestrolü önler ve kroner kalp-damar hastalıkları riskini azaltır. Ciltteki yaşlılık lekeleri ve kahverengi lekeleri kapatır. Sindirim sistemini düzenli ve sağlıklı işler duruma getirir. Hücre yenilenmesini artırdığı için ameliyat veya yaralanma sonrası iyileşme sürecini hızlandırır. Kanı sulandırır ve kansızlığa iyi gelir. Doğrudan KARA ÜZÜM MASKESİ olarak kullanılır, Gerçek beyin besinidir. AŞIKZADE NATURAL KARA ÜZÜM ÖZÜ içinde bulunan kara üzüm kabuğunaki RESVERATROL vücutta kanser oluşumunu engeller. Bazı karaciğer rahatsızlıkları ve kansızlık tedavisinde de etkilidir. Beslenme amaçlı ve gıda takviyesi olarak hazırlanmıştır.

KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİNİN FAYDALARI NELERDİR ?

Üzüm çekirdeği damar yozlaşmasını önler ve damarlarınızı sağlamlaştırır.

Hipertansiyon kalp krizi ve felç olasılığını minimale indirir.

Diabetli ve varisli kişilere son derece yararlıdır.

Gözü maküler dejenerasyon ve kataraktan korur.

Üzüm çekirdeği sürekli bilgisayarın başında olan kişilerin göz sağlığının korunmasında da önemlidir.

Üzüm çekirdeği DNA hasarını azaltarak kanser oluşum riskini de minimale indirir.

Üzüm çekirdeği cildin bağdokusunda bulunan kollajeni sağlamlaştırır.

Deriyi dinçleştirdiği için kozmetik sanayinde merhem olarak da kullanılır

Üzüm çekirdeği damarların kollajen dokusunu da sağlamlaştırdığı için damar sertliği ve damar sertliği ile ilgili çok sayıda hastalığı önler.

Üzüm çekirdeği histamin salgısını azaltarak alerjiyi önler.

Üzüm çekirdeği iltihabi prostaglandinlerin senaaaini azaltarak romatizmal hastalıklar ağrı ve endometrioz gibi durumlarda yararlı olurlar.

Yorumlara buraya gelecek
Taksit seçenekleri buraya gelecek

Firmamız müşteri isteği doğrultusunda tüm kargo firmaları ile de gönderi yapmaktadır.

Ulaşımda ürünlere gelebilecek hasardan kargo şirketi sorumludur. Firmamız, ürünlere zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapmayı taahhüt eder